Rezerwujcie czas na Mikołajkowy Klub Informatyka, który odbędzie się we wtorek 5 grudnia, w dwóch częściach oraz w dwóch nieodległych od siebie lokalizacjach. Pierwszą część Klubu stanowić będzie krótkie seminarium o biznesie informatycznym. Zapraszamy do sali 107 w budynku Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (tutaj). Tam o godzinie 17:30 dr Agnieszka Skala trochę opowie nam o swoich przemyśleniach na temat Startup jako nowa forma prowadzenia biznesu. Na tę część Klubu przewiduje się około godziny. Tylko ta część klubu będzie filmowana zgodnie ze zwyczajem Klubów Informatyka.
Bezpośrednio po seminarium Oddział Mazowiecki PTI zaprasza wszystkich od godziny 18:45 na część nieoficjalną spotkania tj. tradycyjne Mikołajki. Prosimy wszystkich do Gmachu Głównego PW do Bistro Politechnika – w krużgankach na I piętrze (dla tych, którzy tam jeszcze nie byli: to tu). Uczestnicy proszeni są o przyniesienie drobnego prezentu, który zostanie umieszczony w worku św. Mikołaja, a następnie wylosowany pomiędzy obecnych. Zapewne nie zabraknie też śpiewania kolęd i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem.
Wstęp na część nieoficjalną jest wolny dla społeczności osób z PTI legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2017. Wszystkie osoby z nieopłaconymi składkami mogą wejść na tę część spotkania po uiszczeniu opłaty specjalnej w wysokości 30 złotych (słownie: trzydzieści).
Ze względów logistyczno-aprowizacyjnych, wszystkich którzy chcą wziąć udział w części nieoficjalnej Klubu, USILNIE UPRASZA SIĘ o możliwie najszybsze potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz(at)poczta.pl. Dopuszczalne są deklaracje zbiorcze, np. „przyjdę z piątką przyjaciół”.
_______
O prelegentce
Agnieszka Skala, doktor nauk ekonomicznych SGH, adiunkt na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Absolwentka Lean LaunchPad Educators Program w Haas School of Business Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley. W swojej pracy koncentruje się na startupach i edukacji na rzecz przedsiębiorczości technologicznej. W Politechnice Warszawskiej prowadzi autorski cykl seminariów “Przedsiębiorczość Wysokiej Techniki”. Współtworzyła i od 2011 roku zarządza Szkołą Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN, gdzie propaguje nowoczesne metody zarządzania startupami wśród setek przedsiębiorców technologicznych w Polsce. Jest członkiem Rady Programowej Fundacji Startup Poland, a od 2015 koordynuje badania polskich startupów prowadzone przez Fundację. Współautorka raportów Polskie Startupy w latach 2015-2017 oraz Visegrad Startup Report 2016/2017.